Dárky

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • DOPRAVA A POTISK ZDARMA!

  TREZOR – dárková bedna s potiskem plná dobrot

  od 1.890,00 
  Kvalitní dřevěná lamino bedna ve tvaru trezoru rovnou naplněná jídlem a pitím podle vašeho výběru jako originální dárek pro ženy, muže i děti k narozeninám, svátku, svatbě, výročí a podobně. Dárkový trezor o velikosti 34 x 33 x 24 cm je s potiskem dle vašeho přání (tedy nejen šedý, ale i světlý na svatbu, pro zamilované, s vlastním fotem a podobně) a má i později mnoho využití, protože se nezničí při otevírání páčidlem. Má totiž klasická dvířka s panty a přenastavitelný kódový zámek. Kód ale z počátku oslavenec nezná a bude se k němu muset dopočítat přes jednoduchou nápovědu, takže si zároveň užije dobrou zábavu. Kód i nápověda jsou odlišné, než na vzorových fotografiích a může se vztahovat k oslavenci. Trezor potom mimo jiné funguje jako kasička, která je v něm vložena. Mohou se do něj vrchní částí vhazovat mince, přičemž v padesátikorunách pojme přes 20 000 korun. Dále se může využívat například k ochraně a skrytí dokumentů či fotografií, k ukládání firemních faktur atd. Do spodní části trezoru se vejde více než 1000 klasických listů velikosti A4. Přestože Dareor trezor nemůže nahradit skutečný nedobytný trezor, určitě se pro obdarovaného stane i po oslavě velice užitečným předmětem a zároveň hezkým doplňkem domova či kanceláře. Klikněte pro více informací a fotografií.
 • NOVINKA!

  XXL – dárková krabice s potiskem plná dobrot

  od 690,00 
  Veliká dárková krabice s potiskem na přání, s lahví a dobrotami, jako originální a na oslavě nepřehlédnutelný dárek pro ženy, muže nebo děti k narozeninám, svátku, výročí, svatbě atd. XXL krabice o minimálním rozměru 60 x 40 cm může mít na vrchní straně několik motivů potisku, do kterých si zvolíte nabízené pozadí nebo své vlastní foto a libovolný text. Klikněte pro více informací a fotografií.
 • DOPRAVA ZDARMA!

  Hodiny s libovolným potiskem vystihujícím oslavence

  790,00 
  Originální dárek k narozeninám, svátku, výročí či jakékoliv jiné příležitosti. Krásné skleněné nástěnné hodiny 22x22 cm. Přední strana z extra čirého skla, zadní strana plast a hodinový strojek s háčkem na pověšení. Kolem hodin je slušivý hliníkový rámeček s povrchovou úpravou (elox). Hodiny jsou s potiskem na přání, který bude co nejlépe vystihovat oslavence. Napište nám o obdarovávaném více a my vám nejprve zdarma pošleme grafický návrh. Baleno v téměř dárkovém provedení, stačí obvázat stuhou (kterou si také můžete vybrat u nás v eshopu). Klikněte na hodiny pro více fotografií. (K dispozici také: Vánoční hodiny s potiskem jako originální dárek).
 • Jak originálně a vtipně darovat peníze – autobus

  290,00 
  Autobus na peníze včetně volitelného potisku a stojánku. Prohlédněte si fotogalerii. Přemýšlíte nad tím, jak originálním a vtipným způsobem darovat peníze k narozeninám, svátku, svatbě, výročí nebo jiné příležitosti? Skvělým řešením je náš autobus pro 4 osoby (bankovky), který plně obsazený uveze od 400 do 20 000 korun. Vybrat si u něj můžete nejenom barevnou kombinaci, ale také potisk, a to podle příležitosti, k níž ho budete dávat. 1 - Rezervní kolo vepředu může obsahovat buď číslovku (coby věk oslavence, počet let k výročí..) nebo text: Vše nej! anebo mini obrázek (srdce, kytku, dárek, sklenky, prstýnky atd). 2 - Namísto SPZ si lze zvolit datum (narozenin, svatby, výročí..), nebo krátký text. 3 - Na boku autobusu pak popřejete Šťastnou cestu včetně možného jména. Autobus s penězi je kvalitně vytištěný a zatavený do fólie. Jeho zadní strana obsahuje 4 samostatné kapsy, do kterých zasunete vždy 1x přehnutou bankovku libovolné hodnoty od 100 do 5 000 Kč. Obdarovaný je může snadno vyjmout a později zase jiné bankovky vložit, a to, pokud je šetřivý, do každé kapsy za sebe i více než jednu bankovku. Součástí je také sololitový stojánek, díky kterému se autobus s penězi může stát dobře viditelnou a vtipnou ozdobou třeba poličky nebo pracovního stolu anebo si lze přes něj pověsit autobus na zeď. V naší hlavní nabídce e-shopu Dareor najdete více dárků a jiných variant, jak originálně darovat peníze.
 • Jak originálně a vtipně darovat peníze – kniha

  290,00 
  Kniha: “Jak snadno a rychle vydělat peníze” vám originálním a vtipným způsobem dává možnost předat oslavenci peníze, přičemž on na první pohled vůbec nebude tušit, že je právě dostává. Knížka pro něj zůstává užitečná i nadále jako úkryt peněz, šperků a podobně, protože je uvnitř částečně dutá a skrývá váš darovaný obnos. Obal knihy lze zvolit z několika různých obrázků. Text přední strany obalu pak může obsahovat přesnou částku, kterou chcete věnovat. Na zadní straně může být oslovení, libovolné přání a váš podpis jako autora. Kniha je lepená a zároveň i šitá, má tužší, ale ohebný obal a 50 prázdných stran s kruhovým výřezem. Vaše vložená hotovost je přichycena na poslední straně. Klikněte na knihu pro více fotografií. (V hlavní nabídce je tato kniha taktéž s vánočním motivem). Na našem e-shopu Dareor najdete také více dárků a jiných variant, jak originálně darovat peníze.
 • Mluvené přání přes email a SMS

  190,00 
  Vaše přání, které budou mluvit zvířátka a jiné postavičky, může mít libovolný text, být k čemukoliv a vypadat nějak takto (klikněte na video): přání k svátku ANEBO třeba takto: přání k Vánocům Na konci pod tímto textem si vyberete, k jaké příležitosti mluvené přání chcete, a zobrazí se vám videa, ve kterých se všechny postavičky představují. Pohyb pusy a mimika postaviček úžasně odpovídá mluvenému textu o délce až 60 vteřin. Text (spolu s postavou a pozadím) si buď vyberete z nabízených možností (do nichž dosadíme jméno oslavence a gratulanta) anebo zadáte svůj. Potom přání namluvíme, počítačově upravíme a převedeme do Full HD videa mp4. To pak neveřejně umístíme na naše stránky dareor.cz a pošleme vám na něj emailem a/nebo mobilem odkaz. Vy takovéto mluvené přání předáte oslavenci ve správný den úplně stejným způsobem. Jednoduše mu zašlete odkaz emailem nebo přes SMS (či jinak elektronicky) a on si ho (za připojení k internetu) spustí. Přání si lze potom stáhnout do počítače nebo mobilu a mít ho navěky při ruce. Mimo to bude dostupné stále na uvedeném odkazu, a to minimálně 3 měsíce, pravděpodobněji však několik let. Přání lze oslavenci předat i anonymně. Nebudete ho posílat vy, ale my. Máte dotaz? Kontakt: email: info@dareor.cz, tel: 605 468 738.