Dřevěná dárková bedna s páčidlem

 

TREZOR – dárková bedna s dobrotami

Dřevěná dárková bedna s páčidlem pro muže nebo ženy patří mezi oblíbené dárky k narozeninám, svátku, výročí nebo čemukoliv jinému. Zakoupit se však dá u nás i obdobná dárková bedna, která ale k otevření žádné páčidlo nepotřebuje, protože je jako trezor, (jak se také jmenuje a i tak vypadá), zavřena zámkem na kód, v tomto případě zámkem visacím.

Visací zámek

Páčidlo u bedny je zárukou zábavy, o tom není pochyb. Je třeba si však uvědomit, že právě páčidlem se tento dárek coby obal uvnitř uložených potravin a dalších produktů často zničí a je stěží nadále použitelný. Pokud podobný dárek oslavenec v minulosti ještě nezískal, pravděpodobně se do jeho otevření páčidlem pustí z plných sil a přinejmenším jeho víko bude na několik neopravitelných částí.

Oproti tomu kódový zámek je absolutně šetrný, navíc oslavence o zábavu neochudí. Kód totiž předem nezná a bude se k němu muset dopracovat snadnou a zábavnou cestou v podobě výpočetního nebo slovního úkolu, který je umístěný na jeho dvířkách. Co je tedy lepší, zámek nebo páčidlo?

Nápověda (kód)

Prázdná dárková bedna s páčidlem, pokud nebude příliš poničena, může v budoucnu sloužit jako odkládací prostor pro různé předměty. Ve svém bytě si tuto bednu ale zřejmě nevystavíte. Oproti tomu zmíněný trezor, který se otevírá na pantech, je v budoucnu krásným ozdobným prvkem, navíc si ho lze vybrat z několika barevných variant, aby obdarovanému co nejvíce ladil.

Trezor má navíc ideální rozměry pro ukládání dokumentů, kterých se do něj vejde třeba tisíc. K tomu obsahuje kasičku, do níž se kovové mince vhazují jeho vrchní částí. Jde tedy nejen o dárek plný dobrot k narozeninám, svátku a podobně, ale taktéž o užitečný a hezký doplněk domova, kterým oslavenci uděláte skutečnou radost.

Kasička a úschovna dokumentů

Bedna s páčidlem může mít na svém povrchu částečný potisk, ne však takový, jako trezor, který je potištěný úplně celý. Kdo si tento dárkový box zakoupí, může si na něj nechat vytvořit libovolný text, vytisknou fotografii a podobně, to vše v základní ceně, tedy zdarma.

A když už jsme u ceny. Trezor s překvapením uvnitř nestojí více než bedna s páčidlem. Přitom může obsahovat obdobné produkty. Ať už si v podobě trezoru vyberete dárkovou bednu pro muže či ženy, pro pivaře, vinaře, whiskaře, kafaře nebo čajaře, vždy s obsahem, který se ukrývá uvnitř, věnujete oslavenci kus užitečné věci, kterou může nadále dlouhá léta využívat a zkrášlit si s ní i svůj domov. Takže opět otázka. Je lepší dřevěná dárková krabice či bedna s páčidlem nebo obdobný dárkový trezor?

 

Fotografie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.